Domovská stránka > Cykloportál > Den Cyklostezky Ohře 2021

Den Cyklostezky Ohře 2021

Den Cyklostezky Ohře pořádaný Karlovarským krajem se letos bude konat formou orientačně-vědomostní soutěže.

Princip soutěže:


U vybraných partnerů (níže) si soutěžící vyzvedne soutěžní kartu. S touto kartou následně objede kontroly. Sám si může vybrat v jakém pořadí a kdy. Není nutné jet hned první den, není nutné ani objet vše za jeden den. Klidně si to rozdělte na několik etap. U kontroly - vybavené terčíkem bílo oranžové barvy s integrovanými kleštičkami - následně do pole „označ“ kleštičkami proštípněte požadované označení a do pole „odpověz“ nejlépe lihovou fixou (vlastní) zapište odpověď (a, b, c). Označujte a odpovídejte do políčka se správným číslem kontroly. Kontrol je celkem deset po celé délce trasy. Popis umístění kontrol a odkaz na mapy.cz bude zveřejněn na webu Cykloportál Karlovarského kraje v den startu.


​​Pro tuto konkrétní soutěž dále platí.

 1. DEN STARTU – Vyrazit můžete libovolně mezi 11. 9. 2021 a 19. 9. 2021. Je DOVOLENO rozdělit si soutěž do více dnů a etap.  
 2. MÍSTO KONÁNÍ – Cyklostezka Ohře na trase Cheb – Šemnice a v blízkém okolí.
 3. STARTOVNÉ – Startovné je zdarma.
 4. SOUTĚŽNÍ KARTA – Karty bude možné vyzvednout u níže uvedených partnerů. U každého z partnerů je uvedena i otevírací doba. Soutěžní karty se vydávají od 10. 9. do 17. 9. 2021.
 5. POZICE KONTROL – Budou zveřejněny na webu Cykloportál Karlovarského kraje těsně před startem. Pořadí, v jakém kontroly projedete, je libovolné. Jen dávejte pozor, abyste kontrolu označili do políčka se správným číslem. 
 6. CENY PRO KAŽDÉHO – Kvalitní cyklistická láhev (bidon) s designem speciálně k příležitosti Dne Cyklostezky Ohře. Cenu obdrží každý, kdo správně označí a odpoví nejméně 7 z 10 kontrol a vyplní na soutěžní kartě minimální požadované údaje. Výdej cen opět u partnerů oproti vyplněné soutěžní kartě. Poslední možnost vyzvednutí ceny je 20. 9. 2021.
 7. NEPOŠKOZUJTE ZAŘÍZENÍ ANI SOUTĚŽNÍ KONTROLY – Pokud by došlo k poškození kleštiček, nebo ztrátě soutěžní kontroly, dejte nám prosím vědět na tel. 607 051 352  formou SMS kde uvedete číslo kontroly a druh poškození. My uděláme vše pro nahrazení nebo opravu kontroly.
 8. PARTNEŘI:
 • ​Turistické infocentrum Cheb, Jateční 476/2, Cheb, otevřeno po-ne 9-17, přestávka 12:30-13:00
 • ​Městský dům kultury Sokolov, 5. května 655, Sokolov, otevřeno po-ne 8-17
 • ​​​Informační středisko Karlovarského kraje - Krajská knihovna Karlovy Vary, Závodní 378/84 Karlovy Vary, otevřeno po-pá 9-19 so 9-15

TATO AKCE NENÍ ZÁVOD! NENÍ KAM SPĚCHAT. DBEJTE NA BEZPEČÍ SEBE I DRUHÝCH.
KAŽDÝ ÚČASTNÍK JEDE NA VLASTNÍ NEBEZPĚČÍ a ÚJMU. MĚJTE NASAZENOU PŘÍLBU. 
DĚTI NENECHÁVEJTE BEZ DOZORU. PŘIZPŮSOBTE JÍZDU TERÉNU. 
ORGANIZÁTOR SOUTĚŽE NEZABEZPEČUJE ORGANIZAČNÍ ANI ZDRAVOTNÍ SLUŽBU, SOUTĚŽ SE JEDE ZA BĚŽNÉHO PROVOZU.Datum vydání: 6.9.2021 10:15