Domovská stránka > Cykloportál > Obnova značení cyklotras v Chebu

Obnova značení cyklotras v Chebu

​Klub českých turistů ve spolupráci s Infocentrem v Chebu provedl v červenci obnovu a doplnění značení cyklistických tras v Chebu. Evropská trasa EV13 (Trasa Železná opona) a Valdštejnova trasa byly vyznačeny přes centrum města. Protože trasy vedou jednosměrnou Kamennou ulicí, je potřeba respektovat dopravní značení a při jízdě v protisměru je nutné kola vést po chodníku !

Vznikla tím nová rozcestí na Krajince u kryté lávky a u lávky v Hájích. Rozcestí u nádraží bylo změněno a umístěno na samostaný sloupek. Trasa EV4 (Trasa střední Evropou) byla prodloužena z Ottova jezu k rozcestí u kryté lávky. Trasa 2070, která vedla přes uzavřenou nádražní lávku byla dočasně přeložena.

Věříme, že tyto změny ve značení cyklotras přispějí k lepší orientaci cyklistů-turistů v centru města.

Aktuální vedení tras je možné najít na mapách.cz - https://mapy.cz/s/1W0AO

CH Háje1a.JPG