Aktuálně

Přímý přenos mimořádného zasedání Zastupitelstva Karlovarského kraje od 12:00 hodin:

 
TERMÍNY PRO PODÁNÍ ŽÁDOSTÍ O DOTACE:  
Pokud se chtějí žadatelé seznámit s novými termíny pro podání žádostí o krajské dotace z dotačních titulů v oblasti kultury, památkové péče a sportu nebo ze stipendijního programu pro studenty vysokých škol, mohou se informovat zde.

 
FORMULÁŘ PRO NOMINACE DO ANKETY OSOBNOST KARLOVARSKÉHO KRAJE:
Nominace do ankety Osobnost Karovarského kraje je možné zaslat prostřednictvím registračního formuláře, a to do 31. 10. 2021.

 
KRAJSKÁ VEŘEJNÁ SBÍRKA NA POMOC OBCÍM V JIHOMORAVSKÉM A ÚSTECKÉM KRAJI:
Karlovarský kraj vyhlásil veřejnou sbírku na pomoc obcím postižených tornádem v Jihomoravském kraji a obcím v Ústeckém kraji zasaženým ničivou bouří. Příspět můžete do zapečetěné pokladničky umístěné v recepci budovy A Krajského úřadu Karlovarského kraje, Závodní 353/88, Karlovy Vary. Další možností je zaslání příspěvku na bankovní účet číslo:
123-3116600247/0100. 
 

 
INFORMACE K OČKOVÁNÍ:
Veškeré aktuální informace ohledně očkování proti COVID-19 v Karlovarském kraji a v ČR najdete na samostatném webu. 
 
INFORMACE O SITUACI OHLEDNĚ COVID-19:
Veškeré informace k situaci ohledně COVID-19 v Karlovarském kraji a v ČR najdete na samostatném webu.  

 
REGISTRACE K BEZPLATNÉMU ODBĚRU KRAJSKÝCH LISTŮ V JEJICH NOVÉ PODOBĚ:
Chcete-li odebírat Krajské listy elektronicky nebo poštou, zaregistrujte se pomocí tohoto odkazu​. Krajské listy v nové podobě budou vycházet od října 2021. Další informace naleznete zde.
 

Podkladové materiály pro 11. mimořádné zasedání Zastupitelstva Karlovarského kraje dne 18.10.2021 

 

Přehled dění v kraji

Další krajské technické školy navážou užší spolupráci se SUAS GROUP

​Nabídku spolupráce jednoho z největších zaměstnavatelů v regionu, společnosti Sokolovská uhelná a její sesterské firmy SUAS GROUP, využijí další krajské technické školy. Kromě ISŠTE Sokolov se tak do společných aktivit zapojí Střední průmyslová škola Ostrov, Střední odborná škola stavební Karlovy Vary a Integrovaná střední škola v Chebu.

18.10.2021    >> celý článek >>

Poznejte 75 hlavních měst světa v sokolovském zámku

Sokolovské muzeum přichystalo ve spolupráci s Městským domem kultury Sokolov přednášku na téma „Letem světem aneb 75 hlavních měst světa“. Přednášejícím bude fotograf a diplomat ve výslužbě Marcel Čintalan.
18.10.2021    >> celý článek >>

Užijte si barvy podzimu v Mariánských Lázních

​Ldé, kteří mají rádi barvy, jimiž podzim barví listy na stromech,  budou mít jedinečnou příležitost užít si opravdový svátek v lázeňském městě. V neděli 17. října se návštěvníci města i jeho obyvatelé budou moci zúčastnit komentované prohlídky "Barevný stromový podzim v Mariánských Lázních", kterou připravil Jaroslav Michálek při příležitosti oslav Dne stromů.
15.10.2021    >> celý článek >>

Milovníci literatury a mluveného slova jsou zváni na festival autorského čtení a slam poetry do Lokte

​Městská knihovna Loket bude hostit festival autorského čtení a slam poetry s názvem, na kterém se představí soudobí spisovatelé a ti nejlepší slameři České republiky.
15.10.2021    >> celý článek >>
 
  
    Rok 2021           Rok 2020           Rok 2019           Rok 2018